נסיעה בעקבות תחרות הרובוטיקה של עידו שלי ואז... הוספתי לזה עוד כמה ימים בניו יורק אהובתי יחד עם חברה יקרה!

קרא עוד  

לאחר לבטים ולחץ רב בשל וריאנט מעצבן חדש של הקורונה הארורה והלחץ המטורף שיש בארצנו ולמרות הוספת ימים של בידוד לאחר הנחיתה ואפילו בדיקה נוספת ביום השלישי לנחיתה, החלטנו לטוס וליהנות כמה שיותר מחופשת החנוכה שלנו.

קרא עוד  

בין סגר לסגר, בין מציאות הזויה לחלומות.. בחרנו להתחיל את חגיגות 30 שנות נישואים ביוון הנהדרת והתמקדנו בחצי האי פיליון. הכרטיסים נרכשו בתקופה בה הקורנה דעכה קלות.. והיה נדמה שהנה חזרנו לשגרה. אולם, לא עבר זמן רב והקורונה הרימה את ראשה שוב.. לכן, נכנסנו לדילמות אבל בסוף נפלה ההחלטה לטוס. החלטה מוצלחת!!

קרא עוד  

סיכום טיול מיוחד ומרגש ליפן הרחוקה שכלל גם מפגש עם הבכור שמטייל לו בעולם ובעיקר באוסטרליה, כבר 7 חודשים.

קרא עוד  

רעיון שעלה ברגע אחד: הבן חוזר לארץ אחרי שנה באוסטרליה ועובר באתונה... חודש יום הולדת.. מחירי טיסה נמוכים, העובדה שעדיין לא הייתי באתונה ואהבה בלתי נגמרת להרפתקאות בחו"ל גרמו לי להגיע אליו ולבלות כמה ימים בעיר הבירה של יוון.

קרא עוד  

קצת באיחור.... וכבר סיכמתי שני טיולים שהתקיימו אחרי כן אבל...טוב מאוחר מאשר אף פעם (:

קרא עוד  

חופשה בלונדון לפני הגיוס של עמיתי. רק אני והיא. אמא ובת.

קרא עוד  

מסכמת כאן טיול בן 5 ימים בבירת הונגריה. טיול זוגי ומהנה במיוחד!

קרא עוד  

אז חלפו להם 10 שנים מהטיול המדהים הזה ופתאום שמתי לב שהוא לא מופיע כאן בבלוג שלי! הייתכן? מיד ישבתי ושיחזרתי הכל. איזה מזל שאני כותבת תכנוני טיול מפורטים ופידבקים בתום הטיול ולכן זה היה קל!

קרא עוד  

אז היתה סיבה למסיבה ועשינו גיחה משפחתית קצרצרה למדריד המקסימה.

קרא עוד  

לא כל יום חוגגים בר מצווה...ובטיול בר המצווה של עידו החלטנו להגיע ליעד שטרם ביקרנו בו ולהקדים את הטיול לפני תאריך בר המצווה כדי לזכות במזג אוויר מושלם כפי שאכן היה. אז קבלו את הטיול המדהים שעשינו - אותו פתחנו וסגרנו בארצות הברית ובאמצע היתה חוויה קסומה של ביקור בקוסטה ריקה וחוויות אקסטרים מהנות ביותר. מעל לכל - גיבוש משפחתי מדהים!

קרא עוד  

כמה זמן שלא הייתי פה... בשנה האחרונה הייתי עסוקה בבנייתו של עסק נוסף העוסק בשיווק באינטרנט ולכן טיפה "הזנחתי" את הבלוג אבל לא את תכנון הטיולים (: תכננתי טיולים לארה"ב, מזרח ומערב, לגרמניה ולהולנד, לצרפת ולאייטליה. בפוסט זה אני רוצה לשתף אתכם בתובנות האישיות שלי מטיול משפחתי שערכנו באזור היער השחור עם "נגיעות קלות" בשוויץ ובצרפת.

קרא עוד